Czas realizacji zamówienia

1. Termin realizacji dostaw zamówionego asortymentu dostępnego w magazynie firmy KS SUPPORT Krystian Stachowiak z reguły wynosi 1 do 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia lub uiszczenia zapłaty poprzez płatność online. Dostawy bezpośrednio od producentów realizowane są w terminie uzgodnionym indywidualnie pomiędzy stronami.

2. Termin realizacji zamówienia szacowany jest w dniu jego złożenia i może ulec zmianie, gdyż jest to termin uzależniony od realizacji zamówienia przez producenta.

3. Przesyłki dostarczane są firmą kurierską - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

4. Czasy dostawy podane powyżej to czasy orientacyjne, w których realizowana jest większość zamówień. Powyższe czasy mogą ulec wydłużeniu. Na czas, po jakim zamówione produkty trafią do Kupującego składa się czas kompletacji zamówienia oraz czas, jaki jest potrzebny firmie kurierskiej na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

5. Podane w sklepie internetowym EASY4YOU.pl ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Koszty przesyłki zamówionego towaru pokrywa Kupujący. Koszty przesyłki wyceniane są osobno. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł netto, koszt pokrywa KS SUPPORT Krystian Stachowiak (zapis dotyczy wyłącznie przesyłek standardowych do 30 kg kierowanych na adres znajdujący się na terenie Polski za pośrednictwem kuriera UPS). Powyższy zapis nie dotyczy chemii producenta BioActiW i innych towarów wielkogabarytowych. Koszty przesyłki tych produktów wyceniane są indywidualnie w zależności od gabarytów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 509 205 879
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl